HAGSEN

Sokowirówka MJ400

Kup online:

Stal nierdzewna kwasoodporna

Pojemność pojemnika: 3,25 l

Moc max: 1200 W

Napięcie: 230 V

Tryb TURBO ułatwiający czyszczenie

Średnica otworu wlotowego: 7,5 cm

Waga: 4,2 kg

Wymiary: 19 x 31 x 38 cm

Antypoślizgowa podstawa

HAGSEN

Sokowirówka MJ400

Kup online:

Stal nierdzewna kwasoodporna

Pojemność pojemnika: 3,25 l

Moc max: 1200 W

Napięcie: 230 V

Tryb TURBO ułatwiający czyszczenie

Średnica otworu wlotowego: 7,5 cm

Waga: 4,2 kg

Wymiary: 19 x 31 x 38 cm

Antypoślizgowa podstawa

Odtwórz wideo

mocny silnik WYDAJNOŚĆ

Sokowirówka wyposażona jest w silnik o mocy maksymalnej 1200W, który napędza sitko wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki tak dużej mocy, odwirowywanie soków nawet z najtwardszych warzyw i owoców, nie stanowi dla niej żadnego problemu, jednocześnie zachowując ich wszelkie wartości odżywcze. Atutem sokowirówki jest stabilizacja obrotów, dzięki której sitko wiruje z tą samą prędkością przez cały czas działania. MJ400 bez żadnego problemu, w ciągu godziny, przerobi ponad 55 kg marchewek na wartościowy sok.

Sokowirówka wyposażona jest w silnik o mocy maksymalnej 1200W, który napędza sitko wykonane ze stali nierdzewnej.

Dzięki tak dużej mocy, odwirowywanie soków nawet z najtwardszych warzyw i owoców, nie stanowi dla niej żadnego problemu, jednocześnie zachowując ich wszelkie wartości odżywcze. MJ400 bez żadnego problemu, w ciągu godziny, przerobi ponad 55kg marchewek na wartościowy sok.

MJ400 przerobi

55 kg

marchewek w ciągu godziny

MJ400 osiąga

8000 RPM

w trybie turbo

MJ400 przerobi

55 kg

marchewek w ciągu godziny

MJ400 osiąga

8000 RPM

w trybie turbo

specyfikacja Sokowirówki MJ400

Specyfikacja

stal nierdzewna

elektroniczna stabilizacja obrotów

szczotka do czyszczenia w zestawie

pojemność pojemnika na odpady: 3,25 litry

moc maksymalna: 1200 W

wymiary: 29x21x39 cm

średnica otworu wlotowego: 74mm

funkcja turbo

pojemność pojemnika na sok: 1 litr

antypoślizgowe przyssawki

SOLIDNA KONSTRUKCJA NIEZAWODNOŚĆ

Masywny kształt, przemyślana budowa i łatwa obsługa, to gwarancja trwałości i niezawodności sprzętu oferowanego przez HAGSEN. Sokowirówka została stworzona z certyfikowanych materiałów, dopuszczonych do styczności z żywnością. Dzięki zastosowaniu specjalnych przyssawek, sokowirówka MJ400 idealnie odnajdzie się na każdej, nawet najbardziej wymagającej powierzchni. 

Masywny kształt, przemyślana budowa i łatwa obsługa, to gwarancja trwałości i niezawodności sprzętu oferowanego przez HAGSEN.

MJ400 została stworzona z certyfikowanego tworzywa sztucznego, bezpiecznego dla owoców i warzyw, a to wszystko zamknięte zostało w konstrukcji ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu specjalnych przyssawek, sokowirówka mj400 idealnie odnajdzie się na każdej, nawet najbardziej wymagającej powierzchni.

Najwyższej jakości silnik

STABILIZATOR OBROTÓW

ŁATWA W OBSŁUDZE STWORZONA DLA CIEBIE

MJ400 to bardzo dobrze zaprojektowane urządzenie, które z ogromną łatwością możesz zdemontować, umożliwiając wyczyszczenie każdego elementu z osobna. Montaż i demontaż sitka jest bardzo prosty, a ponad trzy litrowy pojemnik na odpady wystarczy po pracy przepłukać w ciepłej wodzie.

MJ400 to bardzo dobrze zaprojektowane urządzenie, które z dziecinną łatwością możesz rozłożyć na elementy pierwsze, umożliwiając wyczyszczenie każdego elementu z osobna.

Montaż i demontaż sitka jest bardzo prosty, a trzy litrowy pojemnik na odpady wystarczy po pracy przepłukać wodą lub wsadzić do zmywarki.

PŁYNĄCE KORZYŚCI ZDROWIE

Sok wyciskany ze świeżych owoców oraz warzyw to bezapelacyjnie ogromna bomba witaminowa dla naszego organizmu! Spożywanie tego typu napojów poprawi nasz nastrój, zdrowie i pozytywnie wpłynie na naszą zróżnicowaną w obecnych czasach dietę. Już w 15 minut od spożycia, przyswajasz aż 90% substancji bioaktywnych zawartych w soku z sokowirówki. A korzystając z sokowirówki MJ400 z łatwością połączysz swoje ulubione warzywa tworząc wyjątkowe koktajle,  mieszając najróżniejsze smaki owoców

Sok wyciskany ze świeżych owoców oraz warzyw to bezapelacyjnie ogromna bomba witaminowa dla naszego organizmu! Spożywanie tego typu napojów poprawi nasz nastrój, zdrowie i pozytywnie wpłynie na naszą zróżnicowaną w obecnych czasach dietę.

Soki z sokowirówek nie zawierają ani białka, ani tłuszczów a na dodatek bogate są w łatwo przyswajalne węglowodany. Już w 15 minut od spożycia, przyswajasz aż 90% substancji bioaktywnych zawartych w soku z sokowirówki. A korzystając z sokowirówki Oranga z łatwością połączysz swoje ulubione warzywa tworząc wyjątkowe koktajle, mieszając najróżniejsze smaki owoców.

Ilość karetonoidów (witaminy A)

9,4mg/100g

w soku z marchewek

DLA CIEBIE I BLISKICH BEZPIECZEŃSTWO

Własne logo? Inny kolor oczyszczacza? A może personalizowane pudełko? Z nami wszystko jest możliwe! Tworzymy produkt, który możesz customizować zgodnie z własnymi potrzebami. Jeśli masz większe wymagania i potrzebujesz stworzyć oczyszczacz w niestandardowym kolorze – odezwij się do nas! Wspólnie spróbujemy znaleźć idealne rozwiązanie.

Instrukcja obsługi